Skeptiķu biedrības pasaulē

Eiropa

European Council of Skeptical Organisations http://www.ecso.org/

Igaunijas skeptiķu biedrība http://www.skeptik.ee/

Zviedrijas skeptiķu biedrība http://www.vof.se/visa-english

Vāciski runājošo skeptiķu asociācija http://www.gwup.org/for-international-visitors

UK

Lielbritānijas skeptiķi http://www.ukskeptics.com/index.php

SitP http://www.skeptic.org.uk/events/skeptics-in-the-pub

Mersijseidas skeptiķu biedrība http://www.merseysideskeptics.org.uk/

Edinburgas skeptiķu biedrība http://www.edinburghskeptics.co.uk/

Mančestras skeptiķu biedrība http://gmskeptics.org/

US

James Randi Educational Foundation http://www.randi.org/site/

The Skeptics Society http://www.skeptic.com/

Skeptiķu mājaslapas un blogi

Ben Goldacre: Bad Science http://www.badscience.net/

Phil Plait: Bad Astronomy http://blogs.discovermagazine.com/badastronomy/

Steven Novella: Neurologica http://theness.com/neurologicablog/

Simon Singh http://simonsingh.net/

Michael Shermer http://www.michaelshermer.com/

Derren Brown http://derrenbrown.co.uk/

 

Blogi latviešu valodā

Prometejs http://prometejs.wordpress.com/

 

Izglītojošie un informatīvie resursi

The Skeptics Society & Skeptic magazine http://www.skeptic.com/

The Skeptic Magazine UK http://www.skeptic.org.uk/

The 21st Floor http://www.thetwentyfirstfloor.com/

The Skeptic’s Dictionary http://www.skepdic.com/

The Committee for Skeptical Inquiry http://www.csicop.org/

Quackwatch http://www.quackwatch.org/

Science Based Medicine http://www.sciencebasedmedicine.org/

Skeptic’s Guide to the Universe http://www.theskepticsguide.org/

The Fallacy Files http://www.fallacyfiles.org/

TED: Ideas worth spreading http://www.ted.com/

 

Vēlies papildināt šo sarakstu? Sazinies ar mums!